| ZeePinkStar a întrebat:

Am un cont de mail(yahoo) de 6 ani si mi-am uitat mail alternativ si intrebari securitate. Am trimis mail la yahoo daar e cam tardiv totul, asadar m-am gandit ca daca sterg id-ul... pot dupa 48 de ore sa-l refac cu acelasi nume? big grin Sau dupa ce il sterg trebuie sa confirm pe mail ceva?big grin

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred că poți să faci cândva un nou cont exact ca și cel vechi. Chiar dacă e „șters", eu cred că rămâne în baza lor de date cam tot ce ținea de el, atât doar că vor fi invizibile.

Deci, încearcă... Dacă poți zi-ne că a mers. happy Dacă nu, fă altul cu nume asemănător. happy

Spor!

| ZeePinkStar explică (pentru anonim_4396):

Daca merge o sa fiu un geniu, daca nu... o sa raman la stadiul actual big grin Problema e ca avem nevoie de respectivul mail happy Multumesc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incercarea moarte nu are,poti sa-l stergi si apoi la completarea datelor, scrii acea adresa de email si daca ti-o primeste, e ok, daca nu iti poti face altul, tot aceleas nume dar se adauga niste cifre acolo.In fine trimiti si tu mesaje la aicii tai cum ca ti-ai schimbat adresa si sa trimita e-mail la adresa aceea.In orice caz daca adresa e stearsa, cand vor trimite ei vreun mail, li se va spune ca acea adresa nu mai exista sau nu e valabilla.

| ZeePinkStar explică (pentru anonim_4396):

Mersii happy Pana la urma mailurile trimise la yahoo le-a citit cineva si am rezolvat problema happy