| Denis470 a întrebat:

Am un galaxy s5, cumparat acum cateva luni din Orange Store. Ei bine, pana azi nu am avut nici o problema cu el. Azi am inregistrat un videoclip si dupa ce am terminat am vrut sa il vizionez. Cand am dat play, mi-a aparut mesajul : imposibil de redat videoclipul. Ce pot sa fac? Pana acum nu am avut problema asta si am redat orice videoclip inregistrat

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Iti raspundem si noi.
Iti recomandam sa dezinstalezi aplicatia si sa o reinstalezi din nou, din magazinul de aplicatii al telefonului.
O zi buna,
Orange Helper

| RAY a răspuns:

Da o resetare de soft