| BB75 a întrebat:

Am un hdd (hard-disk drive) extern de 40gb. HyperX Kingstone. Problema ii ca il conectez la calculator prin cablu usb insa nu imi da nici-o optiune ca sa il deschid sau sa stochez ceva pe el. Imi arata doar ca este instalat la calculator si atat. Va rog sa ma ajutati.Dau fonda!

2 răspunsuri:
| SimonPetru a răspuns:

Unele hdd-uri externe trebuie formatate inainte de utilizare. O poti face din computer, dai click dreapta pe drive, apoi format.

| BB75 explică:

SimonPetru mie nu imi deschide drive in computer