| Parlog_Simona_1995 a întrebat:

Am un Ipod nano 6 th generation iar cand incerc sa i dau eject din i tunes imi spune ca nu se poate ca unele fisiere sunt utilizate de alte programe desi inchid alte programe
sterg fisierele care sunt pe ipod din playlist tot nu merge. Are cineva vreo idee care e problema?

1 răspuns:
| HidroGeNn a răspuns:

De obicei cand i-ti spune ca nu se poate din cauza ca fisierele sunt utilizate de alte programe se refera la programele care ruleaza prin system files...cauta bine in task manager/pocesses si vezi ca trebuie s afie pe acolo ceva care il impedica