| alexutzu1230 a întrebat:

Am un mouse NewMen n500, imi functioneaza perfect, dar cand imi pun incarcatorul (laptop Compaq CQ58) mi se opreste... Adica nu mai merge sa fac nimic, pot folosi doar touchpad-ul...

1 răspuns:
| MadalinMirelMacovei a răspuns:

Probabil că problema este că incarcatorul furnizeaza o tensiune prea mare pentru mouse si acesta nu poate functiona in acelasi timp cu incarcatorul conectat. Incearca sa folosesti un incarcator separat pentru laptop si mouse sau sa iei legatura cu producatorul mouse-ului pentru a vedea daca exista o solutie pentru aceasta problema.