| alexutzu1230 a întrebat:

Mi-am cumparat un mouse newmen n500, dar nu imi merge cand am incarcatorul (la laptop) pus. Cand nu am incarcatorul pus merge fara nici o problema. Am incaercat sa pun alt mouse, si merge. Va rog sa ma ajutati.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cateodata ai nevoie de driver sa stii am patit-o si eu e un driver descarca de la Intel sau ce marca de laptop ai

| alexutzu1230 explică (pentru RAY):

Driver la ce? la mouse?

| RAY a răspuns (pentru alexutzu1230):

Da man poate, repet poate, incerca si la alt pc, cand bagi incarcatorul in el poate trece la ceva economie, da nu vad legatura

| alexutzu1230 explică (pentru RAY):

Driverul la mouse il am.