| PrincessConsuela a întrebat:

Am un Nokia C3 si de ficare data cand incerc sa intru pe o pagina de net imi zice "Esec la conectarea la Internet. Verificarea certificatului de server a esuat. Verificati setarea datei pentru dispozitivul dumneavoastra." Ce inseamn asta? Are vreo legatura cu faptul ca m-am conectat la mai multe wireless-uri? Ultimul la care am incercat sa ma conectez a fost la unul de la un Mc. Mi-am facut cont, am incercat sa intru pe net dupa aceea, dar nu a mers. Sper ca nu are nici o legatura, ca asta e la Bucuresti si nu mai am cum sa merg acolo curand.

HELP! Funda, promit! Si vot!

Răspuns Câştigător
| EduardTPU a răspuns:

Seteaza data de azi...de la data e problemawinking

| gargaritzu a răspuns (pentru EduardTPU):

Aceiasi problema am avut-o si eu, multumesc Eduard >big grin

4 răspunsuri:
| PrincessConsuela explică:

Degeaba... nu ajuta nici una. Si in cazut in care Jonas nu stie nu am nevoie de nici un net de la Vodafone sau mai stiu eu ce. Ma conectez singura.

| Jonas_1797 a răspuns:

Trebuie o cartela care sa activezi functia de net ca Vodafone.

| Celeronu a răspuns:

Mai multe telefoane Nokia c3 au problema asta, da' se poate rezolva intrand aici Menu > Settings > Connectivity > WLAN > si seteaza Do not ask. Daca nu merge du-te la un gsm, rezolva ei/