| Annie2498 a întrebat:

Am un telefon Nokia E5. Cam de o saptamana l-am scapat in zapada si de atunci tot imi face figuri. Se blocheaza trebuie sa scot bateria si cand vreau sa il bag inapoi si sa tastez codul pin nu mi-l tasteaza. Ce pot sa faC?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cat timp exista Tehnologie, esti obligata prin regulament sa postezi acolo.
Aici, intrebarea ta e irelevanta si va fi raportata.

| Annie2498 explică (pentru greece12):

Bine. draga, dar am nevoie de raspuns urgent.

| greece12 a răspuns (pentru Annie2498):

Ce poate fi atat de urgent?
Urgent e o femeie care naste,un om ranit,o casa care arde, o masina fara frane, in care din aceste situatii te afli?
Posteaza la categoria corecta.