| ionutz22 a întrebat:

Tocmai am pus un windows azi pe pc si cand vreau sa instalez un program spune ca nu am suficienta memorie. Am formatat tot! ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| Matt24 a răspuns:

Pune un print screen cu ce-ti arata in My Computer.

| jeek0 a răspuns:

Memoria se refera la ram nu are treaba cu partitiile. poti sa mai formatezi dar nu te ajuta cu nimic. e posibil sa nu ai suficienta memorie ram. unele programe cer mai mult. revino cu mai multe detalii

| marktheshark a răspuns:

Partitiile trebuie facute in procesul de instalare, probabil nu le-ai facut si in acest caz ti-a ramas si windowsul vechi

| ionutz22 explică (pentru marktheshark):

La instalare le-am facut. nu mi-a ramas windows-ul vechi...