| Andrei_Cozmiuc_1991 a întrebat:

Vreau Sa Instalez Windows 7 Trial 60 De Zile Pe Un Sistem Virtual.Intrebarea Ebig grine Unde Ia Memorie?Din Sistemul Virtual Sau Din Cel Real.Va Multumesc.

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut Andrei
Sistemul virtual nu are resurse proprii, "imprumuta" din resursele sistemului real.
Din sistemul real vor consuma si sistmeul de operare al acestuia precum si toate programele pe care le vei rula, asa ca ai grija la resurse.
Bafta

| Loner a răspuns:

Din cel real.

| Andrei_Cozmiuc_1991 explică:

Dar Cum Fac Sa Sa Ia Resursele Din Alta Partitie. Nu Partitia C: Inafara De-a. Ca Partitia C: E Cam Mica. Si Acum Am Windows 7 Ca Sistem Real Dar Acum Vreau Sa Instalez Windows Xp Pe VirtualBox.