| Siiilvaaa a întrebat:

Are cineva idee cum se numeste fontul? http://data1.whicdn.com/images/67711057/original.jpg
PLSSS URGENT

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Exemplul pe care l-ai dat tu, e scris de mana. Nu zice nimeni ca nu ai vazut ceva de genul acela, dar cu siguranta nu textul asta.
Textul scris pe calculator are o mare "calitate". Mereu literele sunt asemanatoare. Litera "o" arata la fel in toate cuvintele. Litera "t" arata la fel in toate cuvintele.

Ceea ce nu se intampla in cazul pozei tale.

Cu siguranta, ceea ce cauti, nu este un font. Poate fi eventual o aplicatie, poate fi orice altceva, dar nu font.

| Green66 a răspuns:

E scris de mână straight face

| Siiilvaaa explică (pentru Green66):

Nup,am vazut multe poze in care era acest font, mai mult in lyrics photos