| ManuelP a întrebat:

As avea o problema, cand dau sa instalez Messengerul, imi da o eroare si anume " Error launching installer " o solutie?

9 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Descarca de aici messenger 11 http://messenger.yahoo.com/win/,o sa mearga.

| ManuelP explică (pentru misterioaѕa):

Am facut-o de vreo 20 de ori sa zicem.
Daca nu incercam nu mai puneam intrebarea.

| misterioaѕa a răspuns (pentru ManuelP):

Ia lasa`mi id`ul tau si te ajut!

| ManuelP explică (pentru misterioaѕa):

As intra cu cea mai mare placere pe mess, dar dupa cum vezi nu prea pot sa il instalez.

| misterioaѕa a răspuns (pentru ManuelP):

Ooo da:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
ai team viewer 6 instalat? dac nu ai ia`l de aici http://www.danielnae.info/.......danielnae si trimite`mi codurile prin mesaj

| misterioaѕa a răspuns (pentru ManuelP):

Imi dai mesaj?

| ManuelP explică:

Problema mai e ca orice vreau sa instalez, tot eroarea asta mi`o da.

| BogdanACE a răspuns:

Ai incercat sa dai restart la PC?