| Almássy a întrebat:

As dori sa cumpar un e-book reader ieftin si destul de marisor, cu butoane sau cu touch, sa accepte cartile in pdf descarcate gratis de pe internet si sa nu oboseasca ochii.
Acesta este bun? Am vazut ca nu are adaptor pentru incarcare si trebuie pus la PC ..merge si cu un adaptor nu?
http://www.cel.ro/ebook-reader/ebook-reader-trekstor-3.0 -2gb-black-l/

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Esti mai in avantaj daca iti iei tableta; caci cu tableta poti sa navighezi si pe internet, si poti sa si citesti.
Pe www.emag.ro gasesti tablete bune; cauta din acelea care au functia IPS -adica au o vizibilitate mai buna. Tabletele de la Apple au si "retina display", special facute ca sa nu deranjeze ochii.