| vulturul21 a întrebat:

Mi-am luat un PC nou si nu imi merge monitorul pe el (unitatea si monitorul se aprind dar monitorul ramane negru si LED -ul de pe el sclipoceste). Am incercat sa desfac din nou cablurile si sa le bag inapoi dar tot nu merge. Precizez ca l-am luat stock fara sistem de operare instalat. Va rog frumos, ajutati-ma. DAU FUNDA! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Verifica cablul VGA sa nu se fi pierdut prea multi pini, eventual schimba-l cu alt cablu!