| TripleKill16 a întrebat:

Ce parere aveti despre Genius 5.1 SW-HF5.1 1020 se descurca bine intr-o camera? Are bass puternic?

3 răspunsuri:
| s3my a răspuns:

Pentru ce il vrei? Pentru muzica? Pentru filme? Pentru jocuri?

Daca pentru muzica, ce tip de muzica?

Stai la casa, stai in apartament?

Daca stai in apartament, ai peretii grosi si nu-ti deranjezi vecinii?

Ajuta-ne sa te ajutam.

| Galatz a răspuns:

Camere de genul acesta am si eu si foarte buna mai ales pentru filme HD.

| s3my a răspuns (pentru Galatz):

Stii ca nu a intrebat de camere video. De ce vanezi raspunsuri aiurea, e clar ca habar nu aveai ce a intrebat omul daca spui asemena tampenii.