| BeatriceL90L a întrebat:

Acum 3 juni mi-am luat un galaxy tab2 7.0. N-am avut probleme. De o luna se intampla sa joc jocuri de facebook si uneori, merge greoi jocul si iese din aplicatie. Ma enerveaza pt k tot pierd vieti. Nu am card d memorie dar nici nu am multe aplicatii instalate.Am si clean master, anvirus. Am 1 Gb ram memmrie, jocurile se pot juca si cu un telefon deci cu tabul n-ar trebui sa am probleme.

Răspuns Câştigător
| Nechifor_Andrei_1998 a răspuns:

Care este memoria de stocare a device-ului.Eu am aceeasi tableta dar am 16 GB de stocare interna.In cazul in care ai memoria prea incarcata aceste lag-uri pot sa apara.Incearca sa dezistalezi din aplicatii sau la nevoie sa resetezi tableta la setarile din fabrica.

1 răspuns:
| BeatriceL90L explică:

Am 4, 49.Gg utilizabili, spatiu liber mai am 2, 35Gg. Merci oricum