| D3D3ya a întrebat:

Buna all am si eu o problema straight face cand intru pe mess` (dau dublu clik) dar nu ma lasa. sa intru pe ori cine dar ciudat cand imi scrie cine`va ceva nu imi apare! dar de`ce? crying sad crying broken heart

Răspuns Câştigător
| AlcolicSmile123 a răspuns:

Https://sites.google.com/......d-programe

1.Dai click pe: ~ Nu mi Se Vede Ce Scriu Pe Messenger Click Aici Instaleaza Si Problema Este Rezolvata Nimic Mai Simplu ~
2.Deschizi (sper ca ai winrar)
3.Dai dublu-click pe Yahoo text repair si astepti 5 sec.
P.S. In acest tot timp trebuie sa ai messengerul inchis. Dupa il deschizi si te loghezi si vezi daca merge. Daca merge ramai datoare cu o funda.

| D3D3ya explică (pentru AlcolicSmile123):

Oks voi incerca mersi :* :* :* blushing

1 răspuns: