| Fernando9Torres a întrebat:

Buna all! Mi se tot instalează tot felul de programe singure,fara sa apăsat eu ceva ( anyprotect, regclean pro, guplayer, etc.) ce as putea face sa nu mai apară( am incercat sa dau dezinstalare dar iar se reinstalau). Funda pt cel mai util+detaliat+functionabil raspuns!

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Ruleaza malwarebytes free
elimini tot ceea ce iti detecteaza
ruleaza adwcleaner
ruleaza ccleaner

de asemenea poti face bitdefender rescue cd si startezi cu cd. o sa iti scaneze in totalitate pc.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Devirusare cu malbarytes

| K0sti a răspuns:

Sa-ti pui un antivirus serios pe calculator si sa nu mai intri pe toate porcariile de site-uri si sa nu mai instalezi prostii de programe!

| HuShEr a răspuns:

Poti incerca system restore din windows si iti restaurezi windowsul pe o data anterioara cand iti mergea bine