| XxXsTyLLeXxX a întrebat:

in laptopul meu se tot instalează programe singure gen crossbrowse sau anyprotect si degeaba le sterg ca se instalează iar,si crossbrowse nu pot sa il dezinstalez, cand apare sa se instaleze ele singure degeaba dau cancel ca tot le instalează, cum fac sa se terime toata chestia asta si cum pot dezinstala crossbrowse

8 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ruleaza malwarebytes free
restart
ruleaza aducleaner free
restart
ruleaza ccleaner
restart
daca persista acele "instalari" de programe, fa un bitdefender rescue cd si startezi din cd. o sa-ti lase laptopul curat.
http://www.bitdefender.com/......d-627.html

| Storm1X a răspuns:

Ia-ti un antivirus sau reinstaleaza windows-ul

| XxXsTyLLeXxX explică:

Am windows 10 de 4zile problema a aparut chiar cu 1 zi inainte sa fac update de la win7 la 10

| Eric204 a răspuns:

1.Nu da pe reclame
2.Probabil ai virusi ia-ti un antivirus
3. Daca nici anativirusul nu ajuta reinstaleaza windows ul

| Winchester a răspuns:

Cauta malware protection si o sa scapi daca nu o schimbare de windows este recomandata

| LaUrUs96 a răspuns:

Sigur ai win7 și ai încercat să găsești un hack pentru lol sau ceva generator pe paysafe. Dacă da și eu am avut aceiași problema sfatu meu e să îți reinstalezi repede win ca după ceva timp no să îmi Mai meargă mouse și tastatura...