| Hasss a întrebat:

Buna am auzit despre clientul de mt2 (Metin2 Abesgaara)

acest client este destul de frumos din cate am vazut pe youtube

dar cum se procedeaza cu mc. txt acela de unde iau ip de la serverul mtinului care vreau sa-l joc? imi poate spune cineva? happy

ii dau funda cu siguranta promit plzzz big grin

Răspuns Câştigător
| EmanuelThN a răspuns:

Pai de explemu intri pe situl 4metin.ro si dai la servere acolo iti alegi un server si la acolo scrie status :online etc etc si pe langa scrie mc/ip si ala e iti dau 2 expeple de ip-uri sau mc-rui 1 ar fi 84.3.23.53 altu ar fi energymt2.zapto.com sper ca te-am ajutat happy

10 răspunsuri:
| EmanuelThN a răspuns:

Clientul abesgara ar mc adica iei ip-ul la un server si il bagi acolo si poti juca descigur daca tiai facut cont pe situl serverului bafta funda?

| Hasss explică (pentru EmanuelThN):

Pai da si cum aflu ip de la sv? asta nu imi dau seama plz raspunde si iti dau funda imd :X:X:XX:X plzzzzzz

| EmanuelThN a răspuns (pentru Hasss):

Pai de explemu intri pe situl 4metin.ro si dai la servere acolo iti alegi un server si la acolo scrie status :online etc etc si pe langa scrie mc/ip si ala e iti dau 2 expeple de ip-uri sau mc-rui 1 ar fi 84.3.23.53 altu ar fi energymt2.zapto.com sper ca te-am ajutat happy

| Yokohama123 a răspuns:

Se comporta bine si poti lua ip-ul de pe 4metin2