| victoria_8973 a întrebat:

Am avut inainte un anti-virus Nod 32 dar nu ma ajuta deloc, acum mi-am instalat Kaspersky 2010 si il am doar pentru 30 zile, cum sa-mi prelungesc "zilele", adica trebuie un cod dar de unde naiba sa-l iau. Mersi.

10 răspunsuri:
| adi_7507 a răspuns:

Codul il iei din magazin.
Normal ca nu va merge ideea lui @AndrusKanu, doar nu vorbesti de cine stie ce prostie de soft.

| AndrusKanu a răspuns:

Dă data la calculator cu o lună înapoi sau cu un an. happy

| AndrusKanu a răspuns:

Da, mie mi-a mers, dar dacă se prind ăştia de la Kasperksy, îţi bagă key-ul ăla la blacklist. Oricum merită să încerci că nu ai cumpărat licenţă, deci n-ai nimic de pierdut dacă te bagă la blacklist.

| AndrusKanu a răspuns:

@adi: Facem pariu că merge? Din 30 de zile de licenţă gratuită, am făcut 386 de zile.winking

| ejaxz a răspuns:

Codul acela trebuie cumparat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o versiune trial 30 de zile.
de obicei trebuie sa cauti alt karspersy dar sa-l carcuiesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa il iei dupa CD original sau dupa net.Scri "cod prelungire pentru Kaspersky 2010.aca nu merge asta nu stiu alta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este simplu, acceseaza un magazin online de genul www.emag.ro. www.evomag.ro sau altele... si cumpara o licenta (codul) pentru Kaspersky

| victoria_8973 explică:

Si va mege?

| a1uritu a răspuns:

Poi 30 de zile inseamna trial version big grin... daca vrei sa iti prelugesti durata trebuie cumparat codul ala... big grin