| Dumitru_Albert_1999 a întrebat:

Buna am bagat un ram nou in pc si nu era bun nul citea si de atunci imi apare imaginea cu verde deci si vede totate scrisurile tot da e verde tot cine ma ajuta?

Răspuns Câştigător
| LeMike a răspuns:

Uita-te la placuta de rami ramasa sa vezi daca este bagata bine in slot, scoate si sterge-o de praf.Da un reset la toate setarile din bios!

| Dumitru_Albert_1999 explică (pentru LeMike):

Asa cum dau reset la bios si ai funda!

| Dumitru_Albert_1999 explică (pentru LeMike):

Mersi da nu era asa era firu un pic scos in afara si din asta arata asa mersi oricum ai funda!

| hp8510p a răspuns (pentru Dumitru_Albert_1999):

Daca era de la RAM nici macar nu pornea pc-ul

4 răspunsuri:
| Dumitru_Albert_1999 explică:

Da mersi oricum nu era asa LeMike era de la fir nu era prins bine mersi oricum