| Marrianna a întrebat:

Am luat virus pe laptop si am folosit AVAST... acolo scria sa bag virusul in carantina, nu stiu ce am mai facut si mi-a sters toate pozele, muzica, programele din laptop sad Cum sa fac sa le aduc inapoi? Funda :***

1 răspuns:
| MadaMadalici a răspuns:

Incearca sa le cauti in carantina, poate toate programele pe care le-ai pierdut erau infestate sau ai apasat tu pe ceva si s-au sters. Daca nu sunt in carantina e foarte greu sa le recuperezi, poate imposibil. Totusi ai putea sa duci laptopul la o persoana care se pricepe la Pc'uri.