| Pedroo_Claudiu_2000 a întrebat:

am o problema cu camera web de la laptop, m-am uitat la videoclipuri pe youtube cum se instaleaza, dar parcurg toti pasii si cand intru la Device manager si cand dau click pe Imaging devices in loc sa imi apara numele camerei, imi apare usb camera si as vrea sa aflu ce problema are si ce trebuie sa fac. Va multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Staicu_Ionut_1994 a răspuns:

Verifica camera si vezi daca e fuctionala nu sar puta sa ai o defeciune sau sa fi ocsidat sincrca sa de tuci la cineva care cunoste sfatul meu o desfaci si cumperi una nouo si o locuiesti