| fllory a întrebat:

Buna!
Am o problema cu laptop-ul meu...nu imi merge sunetul deloc! Daca nu ii atasez boxe sau casti, nu aud nimic la el. Pur si simplu nu pot sa imi dau seama ce problema are asa ca as avea nevoie de ajutorul vostru.
Multumesc!

9 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Intra in Device Manager si vezi ce gasesti listat la Sound / Sound, Video and Game Controllers.

| ady4322 a răspuns:

Buna
Tie iti trebuie driver audio
In cerca sa dai clik drepta pe computer si da la Manage si dupa dai pe Device Manager si vezi acolo toate draivarele dai clik pe sound, dupa dai clik drepta pe ce ti-a aparut si dai updat driver soft ware.Osa iti apara daca vrei sa dai download manual sau automat dai pe prima automat si dupa cauta automat si instaleza tot iel.
(windows 7)

FUNDA?

| ady4322 a răspuns:

Nu downloada poate are drivare originale, in cearca cum am zis si poate ai driver sound

| ady4322 a răspuns:

Ve zi ca driverele care la download sunt numai pentru (2000, vista, xp) nu are pentru win 7.Egzista dar le gasesti greu.
Faci cum vrei

| fllory explică (pentru ady4322):

Faza e ca am windows 8 si da, am incercat ceea ce mi-ai spus tu dar nu mereg! Zici ca e batut in cap! Nu stiu, ce pisici are...

| Irinel_Ionut_1986 a răspuns (pentru fllory):

Le poti instala fara probleme
toate driverele posibile care arata ca e pentru vista e compatibil cu win 7
Windows 7 este un upgrade de la Windows Vista
deci sunt bune driverele

| Irinel_Ionut_1986 a răspuns:

Buna
zi-mi modelul de laptop si poate ajut eu