| MaGicElEmEnt a întrebat:

Am o problema cu usb-ul(tastatura, mouse-ul sau tot ce tine de usb). Deci sa incepem, de cand mi s-a resetat biosulsa cam dereglat ceva... atunci cand intru in bios nu merge nimicstraight face adica tastatura dar atunci cand intra in windows merg toate, cum as putea sa fac din nou sa mearga normal?
P. S:Biosul are fond albastru daca cumva ajuta
Va rog as aprecia f mult pentru ca nici macar windowsul nu mi pot instala crying
Mersi anticipat, dau si funda sad

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Cauta pe net modelu placi tale de baza si ia de acolo drivarele de la usb si instaleazale
si o sa functioneze

4 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Pai are dar daca nu spui modelu sa imi dau si eu seama. ca trebuie sa activezi din bios totu. usb. ca sau dezactivat

| MaGicElEmEnt explică (pentru itsoft):

Da da am vazut pe un tutorial...dar problema care estraight face ca la mine nu merg toate setarile alea de ex alea pentru usb...
Deci ce sa fac?

| MaGicElEmEnt explică (pentru itsoft):

Mersi oricum dar am rezolvat happy
Uite o fundita happy

| itsoft a răspuns (pentru MaGicElEmEnt):

Mersi

| itsoft a răspuns (pentru MaGicElEmEnt):

Cauta pe net modelu placi tale de baza si ia de acolo drivarele de la usb si instaleazale
si o sa functioneze