| Chloe_8845 a întrebat:

am pus un film pe un DVD(care se poate rescrie)cu ajutorul unui program cu numele "convertxtodvd". Acum insa vreau sa sterg filmul si sa pun mai multe pe acest DVD deoarece am observat ca are suficienta memorie pentru mai multe filme, insa cand am vrut sa l formatez(cu windows ul) mi a spus ca nu se poate. Exista vreun program sau vreun mod de a formata si altfel DVD ul?

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Sigur, există Nero. Bagi DVD-ul în computer, deschizi nero, apoi mergi la Extras (ultima opţiune) şi acolo ai mai multe chestii, dintre care una Erase DVD... Apeşi acolo şi-l ştergi... Baftă!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cate stiu s-a mai dezbatut subiectul aici:

http://www.tpu.ro/tehnologie/cum-pot-sterge-ceva-dupa-un-cd-nu-merge-deloc/

| Chloe_8845 explică:

Scuza ma Critical, dar eu ma refer la un DVD nu la un CD.Este o diferenta happy