| Ellena a întrebat:

am si eu o nedumerire daca pot sa-i spun asa.am cautat pe google ceva si spune la un rezultat "Avertisment- vizitarea acestui site poate dăuna computerului dvs!" in ce sens ar putea sa dauneze?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In sensul ca siteul iti baga un virus sau un troian periculos in calculator la accesare. Sau a fost raportat ca face phishing.

| danbnz a răspuns:

Pe linga ce au spus ceilalti ar mai putea sa insemne ca are o reputatie proasta... exista un site ce da note celorlalte, si "repetentele" sunt date de gol...

daniela
| daniela a răspuns:

Virusei mama virusei

| Ellena explică:

Am inteles. Multumesc pentru raspunsuri, am sa fiu atenta sa nu accesez acele site-uri.

| Geo_4096 a răspuns:

Adica are virsusihappy.
Daca intri pe acel site o sa-ti virusezi calculatorul.

| ◕‿◕Al3xUtZa◕‿◕ a răspuns:

Ti-l viruseaza big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virusuri Ellena! Treci pe Mac...big grin