| bodo_8511 a întrebat:

Buna am si eu o problema, am reformatat calculatorul si cand deschid orice pagina fie pe net fie din ce am salvat pe calculator si vreau sa ma uit mai injos pe pagina respectiva imi merge in reluare ca si cum s-ar suprapune.mersi

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ar trebui sa ai un cd cu drivere de la placa de baza, video, audio.

| cosmon a răspuns:

Instaleaza driverele pentru placa video si alege rezolutia adecvata pentru monitorul tau si apoi nu vei mai avea probleme cu scroll-ul in pagini, fie ele de internet sau documente!

| unicka a răspuns:

Ai instalat si drivere-le cand ai formatat calculatorul? reinstaleaza din nou driverele si java ultima versiune si adobe flash player. bafta

| Brotacelu a răspuns:

Instaleaza si driverele + Adobe flash player

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza placa video.
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa instalezi driverele (cd-urile alea pe care ti le-a dat cand ai cumparat calculatorul)...mai ales driverul de la placa video.si chipsetul de la procesor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasta problema apare din cauza lipsei driverului video ce apartine placii video pe care o ai pe calculator. Fara sa instalezi acest driver video, placa video nu functioneaza la parametri normali, ci doar la limita... standardul sistemul operativ