| denismarisca a întrebat:

Buna am si eu o problema de curand ceva prieten de pe facebook m-a etichetat intr-un video... si am dat click pe video sa vad ce video este si pe cand am intrat pe peretele meu am observat ca postasem vreo 20 de video-uri asemanatoare si acum cand ma uit la notificari sau la altceva tot imi apare video-ul acela.Din punctul meu de vedere cred ca este ceva virus fiidnca tot mi se posteaza singure filmuletele alea.
Spuneti-mi trebuie sa imi fac alt facebook sau trebuie sa fac ceva din settings?

1 răspuns:
| Neagu_Tib_1993 a răspuns:

Salut,
Din punctul meu de vedere cred ca ai aveam un virus sad, dar s-ar putea sa fie o eroare de la net sa iti apara de mai multe orihappy
Sper ca ti-am fost de ajutorhappy