| trasten a întrebat:

am si eu o problema mare in legatura cu conectarea pe Messenger.Cand dau sa ma conectez imi apare o eroare si scrie depanare, dau, dar degeaba nu se intampla nimic, va rog ajutati-ma cumva, tin sa precizez ca am netul de la rds daca are vreo legatura

2 răspunsuri:
| Just4boy a răspuns:

E posibil sa ai data/ora in urma.
Iar daca nu asta e problema, username/password gresit/e!winking

| trasten explică (pentru Just4boy):

Nu-i vorba de nici una dintre astea, are legatura cu conectarea la internet din cate am observat