| Iony19227 a întrebat:

Bună! Am un Samsung A54 5G și am observat unele probleme. Încă de când îl am, când vorbesc pe apel pe whatsapp (pe difuzor) se întrerup persoanele cu care vorbesc, însă dacă nu este pe difuzor se aude ok. Iar recent am mai întâmpinat o problemă, uneori când înregistrez mesaje vocale, nu se aude nimic în ele, oare de ce se întâmplă aceste lucruri?

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

In primul rand vezi daca ai toate aplicatiile actualizate la zi. Pare a fi mai degraba o problema software, si nu cred ca ai o problema fizica cu telefonul. SI nu il ultimul rand, vezi daca ai ultima versiune de software de la Samsung.

| Iony19227 explică (pentru Jipa95):

Am toate actualizările făcute?

| literallythesamebruh a răspuns:

Când mai pățești astfel de chestii, dă un restart telefonului. Se întâmplă să mai existe astfel de erori.

| Iony19227 explică (pentru literallythesamebruh):

Am dat și pățesc la fel.