| David23445 a întrebat:

Bună, am un Huawei p smart 2021 am o problema cu el, când primesc apeluri și când sun pe cineva dacă îl țin normal cel care mă sună sau cel pe care îl sun nu mă aude deloc, dar eu îl aud pe el și dacă dau pe speker sau pe difuzor mă aude foarte încet. De la ce poate fi? Nu cred că este de la microfon pentru că dacă înregistrez sau dacă dau mesaje vocale se aude, de la ce poate fi și ce pot face?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Poate fi un glitch. Încearcă o resetare.

| David23445 explică (pentru Wr3nch):

Am încearcă și tot aceeași problema

| David23445 explică (pentru Wr3nch):

Am rezolvat a fost ceva cu microfonul avea mizere în el l-am dus la un service și la curățat mulțumesc mult pentru răspuns