| Mariaღ a întrebat:

Am un sistem Trust Tytan 2.1 de cam doua luni si de cateva zile numai merge boxa dreapta. Nu stiu ce ar putea fi avand in vedere ca nu prea ma pricep... va rog sa ma ajutati puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| dariusel a răspuns:

Sistemul ala al tau trust 2.1 tytan e Praf,, de auzit se aude Bine,, dar e chinezarie Curata,, aceeasi problema am avut si eu cu el,, La-m dus la reparat si mi-a zis ca s-a ars Finalul Audio.si Nu La-m Mai Reparat,, aCUMA NU STIU SIGUR DACA ASTA E Problema si la tine, dar iti dau un sft,, fUGI DE TRUST,, ..Verifica daca cealalta boxa merge,,baga boxa la cealalta mufa unde nu merge,, si daca se aude, inseamna ca boxa e de vina daca nu merge uita-te la mufe,, si verifica din windows sa fie alea la jumate,, daca ai tot Ok,, Inseamna ca Finalu Audio e bulit...

| Mariaღ explică (pentru dariusel):

E ok, merge acum. nu bagasem bine firul in laptop :*

| Anthony_Robert_1996 a răspuns:

Ti s-a stricat boxa, nu ai ce sa-i faci.