| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Nokia 201 asa, as vrea sa-mi pun internet pe el, insa habar n-am cum. Si cum e treaba cu wireless-ul la el? Ce ar trebui sa activez? Pentru internet am mb de la optiune.. Va rog, daca stiti explicati-mi si mie! Multumesc mult.

5 răspunsuri:
| Mike959 a răspuns:

Buna,in primul rand sa-l folosesti cu placere,din ce am vazut nu are wireless, iar pentru acei mega trebuie sa iei setarile de date de la operator pentru telefonul tau, ti se trimite un mesaj, il salvezi, inchizi si redeschizi telefonul si trebuie sa mearga happy

| h3r a răspuns (pentru Mike959):

Cam complicat laughing
Multumesc mult oricum, sper sa reusesc intr-un final...

| Mike959 a răspuns (pentru h3r):

Cu mare placere, Bafta multa big grin

| Alexandruui a răspuns:

Am sa-ti fiu explicit... Nokia 201 n-are wirless..deci cu extraoptinuea cand activezi o sa primesti 2, 3 mesaje si una dintre ele e sa il configurezi... dai ok ok si gata l-ai configurat si intri pe internet si te bucuri veezi cati mega ai daca ai vreo 15 mb nu poti sta mult pe internet mai bine activeaza optiunea macar sa ai 150 mb sau pe viata. Ma rog! Sper s-ati fiu de ajutor. Mult Succes. FUNDA?

| h3r a răspuns (pentru Alexandruui):

Mai pe scurt... sunt cu Orange si la optiune am 15 mb daca nu ma insel. N-am inteles, ce anume sa configurez?