| TechHelper a întrebat:

Am Windows XP si ar trebui sa fac upgrade la Windows 8, dar am 9 GB si nu 80 GB, si nu pot extinde. Nu apare Shrink Volume, Ce trebuie sa fac?

12 răspunsuri:
| TechHelper explică (pentru K0sti):

Nu apare Shrink nici in program

| K0sti a răspuns (pentru TechHelper):

Ai optiune de extend partion!

| TechHelper explică (pentru K0sti):

O incerc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce capacitate are HDD-ul? Cate partitii ai? Cat spatiu liber ai pe fiecare partitie?

| TechHelper explică (pentru anonim_4396):

HDD ul are capacitate de 152626 de MB, Are 2 partitii, La Spatiu liber D are 63.5 GB spatiu liber C are numai 528 spatiu liber si E are 70.8 spatiu liber

| HMike a răspuns:

Ba tu ai 9 GB? ba pe ala de abia merge windows 3, 4

| CPAElites a răspuns (pentru HMike):

Windows 3, 4 esti prost! rolling on the floor

| TechHelper explică (pentru HMike):

Windows 3, 4 nu exista

| HMike a răspuns (pentru CPAElites):

Nah bine, de abia merge windows 95 laughing

| HMike a răspuns (pentru TechHelper):

Esti noob, cauta pe net ca exista, la fel ca windows 1 ca le-am rulat pe toate in masina virtuala [windows 1 avea doar sa scrii texte si avea cam 500 mb happy ]