| UNEXPERTINCEPATOR a întrebat:

Buna as vrea sa-mi recomandati un telefon mobil simplu pana in 100 lei cu clapeta si ecranul sa fie intre 1, 50 si 2 inch in diagonala(sa fie Samsung s-au Nokia)

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Unde mai gasesti tu telefoane cu clapeta pana in 100 lei la magazine? Cauta zi tu SH pe olx, tocmai.ro.
Bft!

| HellsAngel a răspuns:

Ti-as recomanda un Samsung foarte frumos, simplu cu clapeta cum ai precizat, are 1.52 inch si mi se pare unul dintre cele mai frumoase de acest tip... eu unul nu ma complic cu telegoane slabe dar e alegerea ta si tu stii care iti este bugetul.In legatura de pret....este 150 Ron dar eu spun ca merita banii pentru un astfel de telefon. Sper ca te-am ajutat! Se numeste Samsung
SGH B300.

| UNEXPERTINCEPATOR explică (pentru HellsAngel):

Mersi pentru sfat eu mamentan am un iphone 52 gold dar vreau unu' sa ma tina bateria de aia imi trebuie unu' simplu

| UNEXPERTINCEPATOR explică (pentru UNEXPERTINCEPATOR):

*iphone 5s LOL laughing