| Sisi16 a întrebat:

As vrea sa va cer ajutorul.Acum de vreo 4 luni mi-a reinstalat windows-ul un prieten si orice joc descarc nu ma lasa sa il deschid.Ce as putea sa fac sa mearga? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| XxFlorin22xX a răspuns:

Pai depinde de eroare, dar daca zici ca ti-a reinstalat windowsul cred ca e de la drivere.Instaleaza driverele computerului si upgradeaza-le.Trage si net framework 4, directx0.9 sau 10 sau 11 sau 12, depinde ce windows ai, Adobe flash player. Sper ca te-am ajutat!