| Ovidiu a întrebat:

Caut un desen animat cu Tom si Jerry dar nu il gasesc.Asa ca am apelat la voi, poate ma ajutati. In desenul respectiv(cel care il caut eu) se intamlpa ca soricelul este fugarit de tom. la un moment dat ajung la o intersectie se opresc si da prioritate la alt motan care se fugarea cu un alt soarece. Dupa aia isi continua si ei actiunea. laughing Stiti despre ce episod din Tom si Jerry este vorba?

3 răspunsuri:
| eek a răspuns:

Voiam a ti dau linkul de la vplay punct ro... dar se pate ca politica site ului imi zce ca e piratrie...deci fat i un cont acolo.intra la colectii scrie tom and jerry si o sa ti apara sezoanele de la desen.si poti gasi acolo episodul

| Ovidiu explică (pentru eek):

Crezi ca-l gasesc?!

| eek a răspuns:

Da sunt toate episoadele