| anonim_4396 a întrebat:

Ce-i cu porcaria de desen animat tom si jerry? Cand motanul il fugareste pe soarece parca ar fi un film horror

4 răspunsuri:
| A4DrIAn a răspuns:

Este doar distractie pentru copii ^^ nu e vina mea ca nu ai avut o copilarie normala straight face

Răspuns utilizator avertizat
| MotanuJmekerit a răspuns:

Te rog frumos sa respecti motanu in resti Jerry nu-mi pasa dar motanu. R3 pls. Bafta

| anchyancutza a răspuns:

Este unul dintre cele mai cunoscute desene animate si multa lume spune ca sunt amuzante..si nu e porcarie.dar fiecare cu parerea Luni. poate nu sunt amuzante tot timpul.dar nu sunt Horrorbig grin