| lavynutza90 a întrebat:

Buna cine ma poate ajuta si pe mine mi-am formatat laptopu este HP 635 si acum numai pot sal conectez la internet.am windows 7, cine ma poate ajuta si pe mine.Va multumesc

7 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Instaleaza-ti driverele, daca nu mai ai CD, cauta pe site-urile producatorilor, ca sa aflii ce piese ai in el, apasa pe "P" cand se deschide laptopul ca sa-ti puna pauza sa ai timp sa citesti, mai scrie pe acolo ce piese ai in el happy

| sdhashsah a răspuns:

Ai instalat driverele?

| lavynutza90 explică (pentru sdhashsah):

Eu am cumparat laptopu acum si nu mi-a dat cd, si am descarcat eu niste drivere dar vad k nu merge si nu stiu ce sa fac acum

| lavynutza90 explică (pentru sdhashsah):

Eu am copiat niste drivere de pe net dar vad k nu au niciun efect ca nu mere.Ca laptopu e nou si nu mi-a dat CD-Rom la el.Si nu stiu ce sa fac acum.Sti vreun site de unde pot sa iau drivere care sa mearga?

| lavynutza90 explică:

Am copiat niste drivere de pe net dar nu au mers.Stie cineva un site de unde pot lua niste drivere care sa mearga?

| sdhashsah a răspuns (pentru lavynutza90):

Http://h20000.www2.hp.com/......wnload.jsp
incearca aicea. trebuie sa mai selectezi sitemul de operare
daca nu te descurci spune-mi sitemul de operare windows7 pe 32 de biti sau 64 de biti si ce versiune ultimate sau ce?

| lavynutza90 explică (pentru sdhashsah):

Buna scuze da acum am vazut mesaju, am windows 7 pe 64 biti, am copiat niste programe de pe site dar nu merge nu stiu ce sa-i fac