| sefu01 a întrebat:

Bună,

Cum aflu serialul key de la windows 10 pro după ce am făcut upgrade de la windows 7 pro? Am inteles că este diferită de ceea de la windows 7 pro.

Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Daca ai facut upgrade, serialul este acelasi pe care l-ai folosit cand ai instalat W7 si l-ai activat. Dupa upgrade poti face un "clean install" cu imaginea ISO descarcata de la Microsoft. Se activeaza automat. Daca faci "clean install" de la inceput iti trebuie un alt serial (nu-l recunoaste pe cel de la W7).

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai optiunea ''activate windows'' cand dai click dreapta pe my computer si proterties, se activeaza automat.