| dhgrufgyrjk a întrebat:

Deci, am la telefonul mobil "Adobe Reader"ce program e asta, la ce il pot folosi?

3 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Da, este si pentru deschiderea fisierelor PDF dar el iti vede si pe net fisierele PDF. Il poti avea si pe calculator: http://get.adobe.com/......ompletion/ Apesi pe: click here to download

imi dai funda?;;)

| LucianGabriel a răspuns:

Adobe reader este pentru citirea documentelor. pdf(in cazul tau pe telefon)(cred ca pe pc este cel mai folosit reader, dar nu cel mai bun)

| sasha_2369 a răspuns:

Programul acesta foloseste la deschiderea documentelor tip PDF.