| XxXxMariusXxXx312 a întrebat:

Bună, cum pot vedea
întregul istoric de la
Messenger?
Adică, fără să mai stau să
tot dau " Show more
messages"?
Dau fundiţă, mulţumesc.

Răspuns Câştigător
| Bybanu a răspuns:

Nu ai cum!

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Folosindu-te de contul de Yahoo mail și dând click pe iconița aia de messenger(e un fel de hai să îi zic happy face) ce se află în partea stângă sub logo-ul de Yahoo mail.
Din fereastra ce apare dacă vei da click pe status-ul ce este în stânga sus a ferestrei deschise în meniul ăla o să găsești funcția de Istoric conversații.Succes

| K0sti a răspuns:

Pai de "show conversation history" ai auzit! E tot acolo!

| Vl4dootz a răspuns:

Te loghezi in yahoo messenger apoi dai click sus pe Messenger click pe Preferences apoi pe Conversation History si click pe View Conversation History.
Acolo gasesti tot istoricul coneversatiilor tale.
Bafta!