| OnyOnur a întrebat:

Buna,de ce cand aprind calculatorul primul lucru care imi apare este aceasta eroare : IMJPMIG.EXE not function, ceva de genu.Este ceva important cum pot sa-l repar?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IMJPMIG.EXE provine de la un software instalat pe sistem.Este posibil ca registrul sa fi suferit fragmentarea și a acumulat intrările incorecte care pot afecta performanța PC-ului. Este recomandat să verifici registrul pentru a afla problema de incetinire. Ma gasesti la id lucipeiu sa te pot ajuta.

| OnyOnur explică (pentru anonim_4396):

Facebook nu ai?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Luci luci, am acceas poza ca aici

| OnyOnur explică (pentru anonim_4396):

Nu te gasesc! Trimite o cerere de prietenie aici https://www.facebook.com/ony.baa.1?ref=tn_tnmn

5 răspunsuri:
| VeteranReintors a răspuns:

Salut! Eu am calculatorul meu de 3 ani si de-a lungul timpului imi tot aparea tot felul de errori la pornire (mai multe tipuri) dupa 2-4 luni nu mai apareau.Si acum imi mai apar.Sunt din cauza jocurilor si a programelor. Funda!