| DEJ a întrebat:

De curand am primit un Allview P5 Mini. Si nu situ cum sa imi pun acolo sus in loc de baterie sa imi arate procente yin yang si sa pun o melodie cand primesc mesajele happy (Sa fiti cat mai expliciti daca se poate. E primul meu telefon Android...)

4 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Trebuie sa descarci o aplicatie care sa iti arate starea bateriei...

| lianaiovan a răspuns:

Bună! Să îţi apară ărocente în loc de baterie nu se poate, dar poţi intra la cameră şi îţi apare bateria împărţită pe liniuţe. Cât despre melodii, la telefonul meu nu merge... Sper că te-am ajutat într-un fel! Ciao!

| anonim9900 a răspuns:

Trebuie sa descarci bater optimizer de pe magazin play si atunci iti arata asa am facut la mine si a mers sper ca te-am ajutat

| cosmin16482 a răspuns:

Eu am un v1 viper si nu poti sa pui doar procent. apare si procentajul langa baterie si trebuie sa te duci in setari la acumulator si unde scrie procent baterie sa bifezi casuta. sper ca raspunsul meu a fost de folos.