| tweety21 a întrebat:

BUNA! deci cand imi aprind pc.ul imi apar 2 windowsuri si am 28 de secunde sa imi aleg, cum dau si unde dau sa sterg unul.
Scuzati categoria.
Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Ambele sunt efectiv instalate sau ai ramas doar cu unul si apar acolo doua din eroare?

| tweety21 explică (pentru AlexanderAdrian):

Gata,am rezolvat si cu windowsul si cu serverele alea ce erau.big grin

| keseru2804 a răspuns:

Ai 2 windows-uri. Ca sa poti scapa de unul trebuie sa mai instalezi un windows si sa formatezi toate partitiile ca sa ramai doar cu un singur windows