| trasten a întrebat:

in data de 13 decembrie mi-am comandat un telefon de pe eMAG si in plus mi-au dat un card cadou de 46 de lei, stie cineva cum pot sa-l folosesc? unde il caut ca nu il gasesc pe cont, va rog frumos.

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Eu propun sa suni la ei. Ai suport 24/24, deci poti suna si la 3 dimineata daca vrei.

| DtHiro a răspuns:

Cardul cadou este pentru a comanda produse de pe site vine sub forma unui voucher pe care scrie un cod pe care il introduceti la finalizarea comenzii, fie aveti voucherul pe adresa de email cu care v-ati inregistrat fie v-a fost livrat fizic 1 data cu comanda

| trasten explică (pentru DtHiro):

Deci nu mi-a venit odata cu comanda, dar spuneti ca de ex daca imi cumpar un produs acuma de la ei de pe site cand dau sa finalizez comanda imi apare voucheru cu cardul? si cum am zis ca am de 46 de lei, imi scade din valoarea produsului 46 de lei ca sa inteleg?

| DtHiro a răspuns:

Nu, voucherul este probabil intr-un email de la eMAG, cautal in email daca nu cel mai bine suna si intreaba

| trasten explică (pentru DtHiro):

Mersii mersii