| InnocentSίn a întrebat:

happy In urma cu doua saptamani am comandat de la RDS un telefon insa pana acum nu a ajuns! I-am sunat saptamana trecuta si au zis ca ar trebui sa ajunga saptamana asta,insa nu a ajuns! :/ aveti idee ce ar trebui sa fac sau cat mai dureaza pana imi ajunge comanda de telefon? Orice informatie ma ajuta, multumesc!

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Suna-i si le zici hotarat, mai onorati comanda ori reziliez contractul?
Sa vezi ce repede vine comanda.
Asa am patit eu cu tableta.
O seara bunahappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Suna la relatii cu clienti Insista, iar daca ai posibilitatea mergi pe capul lor.

| InnocentSίn explică:

Hei! Va multumesc pentru raspunsuri happy i-am sunat azi si au zis ca luni pot sa ma duc sa-mi iau telefonul happy happy Abia astept! Multumesc inca odata!;?:*

| Cioccolino a răspuns:

2 saptamani? Eu am asteptat 4 saptamani si pana nu am insistat la ei nu am primit echip.

| 03052003 a răspuns:

Mdaaa ori ii ameninti ca reziliezi contractul, insa daca ai luat telefonul la fidelizare nu ai ce face, doar sa te ti scai de capul lor...
Din proprie experienta iti spun... daca l-ai luat la fidelizare o sa mai ai de asteptat eu dupa o tableta am astepat 6 luni