| Animeforlifee9921 a întrebat:

De ce cei de la H&M livreaza atat de greu? Mereu cand am dat comanda de ceva, a ajuns dupa o saptamana sau chiar doua.
Mi-am comandat o fusta acum 5 zile,trebuia sa ajunga azi, dar nimic.

18 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

"Ne așteptăm să existe întârzieri față de durata de livrare standard, datorită cererii mari. Ne cerem scuze pentru neplăcerile cauzate."

Ia uite ce am găsit pe site la ei.

Mna, dacă citeai evitai datatori cu părerea că cei de mai sus care își bat joc de tine.

| trophin a răspuns (pentru suntserios):

Eu ti-am scris, tu nu stii ce scrii, scrii doar ce gasesti pe site-uri.

| suntserios a răspuns (pentru trophin):

Da, eu prost că am scris informația oficiala de pe site ul de unde a comandat și nu mi ai dat cu părerea despre comanda pe baza modelului fustei?

| trophin a răspuns (pentru suntserios):

Ai cautat sa scrii asa meticulos pe google?

| trophin a răspuns (pentru suntserios):

Atat stii... dai copy>paste! parerea ta ca om nu exista

| dullcat a răspuns:

E mai simplu sa cumperi direct din magazin, unde e obligatoriu sa probezi inainte.

| trophin a răspuns (pentru dullcat):

Asta voiam sa scriu si eu. ...de ce faci comanda pentru o fusta la 70 de lei cand poti sa faci o plimbare la magazin?!

| dullcat a răspuns (pentru trophin):

Eu am presupus ca a comandat online fiindca e mai rapid.Dar la fel de bine se poate ca nu este magazinul in orasul ei.

| Animeforlifee9921 explică (pentru trophin):

Locuiesc intr-o comuna de langa un oras mic, unde nu este H&M, iar pana in orase mari nu am posibilitatea sa merg des, mai ales daca e vorba doar de o fusta

| trophin a răspuns (pentru dullcat):

Sau poate e fustita japoneza, plisanta si nu o gasesti in magazin

| dullcat a răspuns (pentru trophin):

Ai ceva cu fustele? Din ce ai mai raspuns asa pare. Exista destui dubiosi pe aici.Te rog sa te comporti ca un adult responsabil.

| trophin a răspuns (pentru Animeforlifee9921):

Aha ...pai te-ai gandit ca poate si de aia dureaza?

| trophin a răspuns (pentru dullcat):

rolling on the floor

| trophin a răspuns (pentru dullcat):

Daca era vorba despre pantaloni scurti, ma acuza-i ca am ceva cu pantalonii? rolling on the floor

| haileewatson a răspuns:

Pentru ca depozitul e in straintate si dureaza cateva zile sa ajunga comanda in tara.

| trophin a răspuns:

Daca comandai 37 de fustite iti veneau.
Nu calcula weekend si nici vineri si luni nu e o zi grozava sa muncesti, mai ales pentru o fustita

| Evaxx77 a răspuns:

Cred că au varianta de livrare rapidă, dacă vrei să îți livreze în 2 zile plătești ceva bani în plus și îți aduce comanda urgent. Așa probabil mai așteaptă după alte comenzi în zona/orașul tău, că doar nu se deplasează doar pentru ați aduce ție o comandă. Ca să nu facă drumul doar pentru comanda ta așteapta și ei ceva timp pentru a mai face și alții din zona comenzi

| Animeforlifee9921 explică (pentru Evaxx77):

Inteleg ce spui, dar e ciudat ca alte branduri care tot asa au multe comenzi livreaza mai repede, iar ei parca se misca ca melcii...